Продажа земельных участков в Киевской области, загородные дома, коттеджи, участки в Крыму под строительство
КИЕВ - дома, коттеджи, земельные участки Барышевский район - земельные участки, дома Богуславский район - участки, дома, коттеджи Полесский район - земельные участки, дома Иванковский район - земельные участки, коттеджи, дома Бородянский район - земельные участки, дома, коттеджи Вышгородский район - земельные участки, коттеджные городки Броварской район - участки, коттеджи, дома Бориспольский район - земельные участки, коттеджи, дома Яготинский район - земельные участки, загородные дома Переяслав Хмельницкий район - участки, дома, коттеджи Васильковский район - земельные участки, коттеджи Фастовский район - участки, загородные дома, коттеджи Обуховский район - земельные участки, коттеджи на дамбе, дома Кагарлыкский район - продажа земельных участков, домов Мироновский район - земельные участки, дома Белоцерковский район - участки, частные дома Сквирский район - земельные участки, дома, дачи Ракитнянский район - земельные участки, дома, дачи Згуровский район - участки промышленного назначения, осг, частные дома Макаровский район - земельные участки, осг, коттеджное строительство, дома Володарский район - участки, дома Таращанский район - дома, участки Ставищенский район Киевской области - участки Тетиевский район Киевской области - участки, дома Киево-Святошинский район - коттеджи, дома, дачи Киево-Святошинский район - земельные участки, осг, промышленные

Консультация онлайн

 


   КИЕВ
   Барышевский район
   Белоцерковский район
   Богуславский район
   Бориспольский район
   Бородянский район
   Броварский район
   Васильковский район
   Вышгородский район
   Володарский район
   Згуровский район
   Иванковский район
   Кагарлыкский район
   Киево-Святошинский р-н
   Макаровский район
   Мироновский район
   Обуховский район
   Переяслав-Хмельницкий
   Полесский район
   Ракитнянский район
   Сквирский район
   Ставищенский район
   Таращанский район
   Тетиевский район
   Фастовский район
   Яготинский район

   РЕГИОНЫ УКРАИНЫ


Лента RSS:

Подписаться на эту рубрику
 
Документы
Русановские и Воскресенские Сады в проекте строительства линии метро на Троещину.

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 14 червня 2007 року N 764/1425

Про внесення змін до рішення Київради від 16.12.2005 N 607/3068 "Про винесення з траси будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві та лінії Київського метрополітену частини садових ділянок Русанівських і Воскресенських садів"

Відповідно до статей 9, 157 Земельного кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 2 частини першої статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та з метою захисту інтересів членів садових товариств при винесенні з траси забудови Подільського мостового переходу частини садових ділянок Русанівських та Воскресенських садів Київська міська рада вирішила:

1. Внести до рішення Київради від 16.12.2005 N 607/3068 "Про винесення з траси будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві та лінії Київського метрополітену частини садових ділянок Русанівських і Воскресенських садів" такі зміни:

1.1. Пункт 2 рішення викласти в такій редакції:

"2. Доручити комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" від імені Київської міської ради для забезпечення суспільних потреб м. Києва викупити земельні ділянки на території Русанівських та Воскресенських садів, які знаходяться у приватній власності громадян, з вирішенням майново-правових питань в повному обсязі відповідно до законодавства та забезпечити компенсацію громадянам, які не оформили прав власності і ділянки яких підлягають винесенню з траси будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві та лінії Київського метрополітену, за земельні ділянки, зелені насадження, садові будинки та інші споруди, адреси яких зазначені в додатку 1 до цього рішення на підставі матеріалів земельної інвентаризації та довідок садових товариств".

1.2. Додаток 2 до рішення викласти в новій редакції згідно з додатком.

2. Взяти до відома, що відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, земельні ділянки яких підлягають перенесенню з траси будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві та лінії Київського метрополітену, здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету в межах кошторису будівництва Подільського мостового переходу у м. Києві.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань транспорту та зв'язку.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький 


 

Додаток 2
до рішення Київради
від 14 червня 2007 р. N 764/1425 


Варіанти компенсації
садоводам Русанівських і Воскресенських садів за земельні ділянки, зелені насадження, садові будинки та інші споруди, які підлягають знесенню в зв'язку з будівництвом Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві та лінії Київського метрополітену

N варіантів 

Опис варіантів компенсації 

Умови компенсації 

1 

1. 

Надання земельних ділянок і будівництво садових будинків та інших споруд "під ключ" 

Будівництво за узгодженими проектами рівноцінних по площі садових будинків і інших споруд з наданням нової земельної ділянки площею до 1000 кв. м 

2. 

Надання земельної ділянки з виконаною інженерною підготовкою "під ключ" (намив, завезення глини, ґрунту, огорожа, дороги, електроосвітлення, водопостачання питне і поливне) та виплата грошової компенсації за будівлі, споруди і зелені насадження 

1. Надання нової підготовленої під будівництво земельної ділянки площею до 1000 кв. м
2. Вартість грошової компенсації - в розмірі ринкової вартості нерухомого майна 

3. 

Повна компенсація за землю, будинки, споруди, зелені насадження та інші витрати 

Грошова компенсація в розмірі ринкової вартості нерухомого майна та експертної оцінки земельної ділянки з поліпшеннями 

4. 

Надання квартири 

1. Загальна площа квартири повинна бути рівноцінна загальній площі садового будинку або її вартість не повинна перевищувати загальну ринкову вартість нерухомого майна та експертну грошову оцінку земельної ділянки з поліпшеннями
2. При наданні квартири вартість ринкової оцінки майна та експертної оцінки земельної ділянки з поліпшеннями можуть підлягати грошовій компенсації лише в тій частині їх вартості, яка сумарно перевищує вартість квартири 

5. 

Компенсація в судовому порядку 

Грошова компенсація в розмірі ринкової оцінки майна та експертної оцінки земельної ділянки з поліпшеннями 


Примітки:

1. В межах експертної оцінки земельних ділянок з поліпшеннями, нерухомого майна на них та збитків і відшкодувань, погоджених сторонами, замовник може застосовувати змішані варіанти компенсації.

2. Для всіх варіантів компенсація за зелені насадження проводиться за актами, складеними організаціями КО "Київзеленбуд" та узгодженими замовником і садоводами.

3. При поняттях "рівноцінний" різниця при натуральних компенсаціях (нові будинки, квартири) не повинна перевищувати ± 10 % від площі споруд, що підлягають знесенню.

4. У разі перевищення площі квартири, площі садового будинку, перевищення вартості квартири ринкової оцінки майна та експертної грошової оцінки земельної ділянки з поліпшеннями більше, як на 10 %, садоводи проводять відповідно доплату вартості квартири або садового будинку.

5. Експертна грошова оцінка земельної ділянки з поліпшеннями, ринкова вартість нерухомого майна, збитки і відшкодування визначаються комісією в установленому порядку.

6. При оцінці поліпшень земельної ділянки враховується виключно вартість родючого шару ґрунту.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради
 

 
О. Довгий
 


 

Перечень земельных участков на Русановских и Воскресенских Садах подлежащие выкупу: читать далее >>>


Документ подготовлен Всеукраинской сетью ЛИГА-3АКОН

 

Ваш дом в Европе

   Перевод в нежилой фонд
   Покупка земли предприятиями
   Коттеджный городок под Киевом
   Концепция курортного городка


 © Земельный портал Киева 2005-2015 | Реклама на сайте |